Přihlášení
Nákup bez registrace

   Pro zobrazení potřebujete Macromedia Flash Player 8. Můžete jej stáhnout na stránce www.adobe.com.

Novinky

BEZVA DNY - 100% úroků zpět

Při nákupu na splátky už nemusíte počítat s úroky...

Technologie

Panasonic vyvinul 56palcový 4k2k OLED panel

který představuje světově největší1 OLED panel vzniklý tiskem technologií "RGB all-printing method"...

Články

Skylink řešení problému se staršími i novými televizemi Panasonic s vestavěným satelitním tunerem vyrobených od 2008 do 2011

Skylink řešení problému se staršími i novými televizemi Panasonic s vestavěným satelitním tunerem vyrobených od 2008 do 2011

Články

Poskytujeme ucelenou informaci o řešení technických problémů, které nastaly po změnách na satelitech Astra 3 u provozovatele Skylink.

Technické řešení je v zásadě velmi jednoduché a tímto poskytujeme koordinované informace, které by shrnuly i řešení potíží u televizorů vyrobených do roku 2010, protože u nich například nebyl proveden upgrade software, který firma Panasonic uvolnila 14. 10. 2010 a obsah této informace včetně software je uložen pouze na stránkách Skylink.

Řešení k naladění všech, včetně HD programů:

U televizoru, kde po říjnu 2010 nedošlo k upgradu softwaru, postupujeme tímto způsobem:

Na stránkách Skylink si stáhneme k našemu typu nový software na SD kartu (karta musí být o velikosti maximálně 2 GB a naformátovaná souborovým systémem FAT16).

http://www.skylink.cz/web/structure/6.html?searchString=panasonic&searchId=93

  • 1.uvedeme televizor do továrního nastavení a vypneme jej hlavním vypínačem
  • 2.vložíme SD kartu
  • 3.zapnem televizor hlavní vypínačem.
  • 4.automaticky se spustí upgrade software, postupujeme dle pokynů na televizní obrazovce
  • 5.naladíme programy Skylink, dvě možnosti:
    • A, automatické – neproběhne nastavení všech kanálů a zejména frekvence nově provozované od roku 2012 na transpondérech Astra 3 nebudou bez ručního doladění fungovat.
    • B, ruční - je pracnější, ale zamezíme zbytečnému ladění nepotřebných kanálů a i řazení programů je potom jednodušší. Všechny parametry pro ruční ladění jsou v příloze Seznam kanáů skylink.pdf (seznam-kanalu-skylink.pdf)

U novějších typů vyrobených po květnu 2010 pro naladění nových kanálů musíme opět uvést televizi do továrního nastavení, software není potřeba upgradovat a provedeme ruční ladění kanálů.

Dle informací Panasonic Česká republika se současně pracuje na systémovém řešení pro zjednodušení dalších budoucích předpokládaných změn na satelitech Astra 3.

Dokumenty ke stažení:

DOSTÁL CZ s.r.o. | Palackého 853/2 | 784 01 Litovel
V našem obchodě je možné nakupovat i bez registrace.